Місто і регіон

В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото

14 квітня о 10 годині у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся ІІІ Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Квітневі викрутаси”.

Розпочався фестиваль із вітальних слів ректора університету Олександра Самойленка.

Далі на сцену вийшли наймолодші участники- вихованці дитячих садочків міста Ніжина.

Близько 89 постановок були презентовані на розгляд журі.

Фестиваль-конкурс відбувався в 5 вікових категоріях:

Підготовча вікова категорія:

-дитячий танець

Молодша вікова категорія:

-класична хореографія
-народна хореографія
-сучасна хореографія
-естрадна хореографія
-вільна танцювальна категорія

Середня вікова категорія:

-класична хореографія
-народна хореографія
-сучасна хореографія
-бальна хореографія
-вільна танцювальна хореографія
-народна стилізація
-естрадна хореографія

Молодь від 16 років і старше:

-народна хореографія
-мистецтво балетмейстера

Дорослі від 25 років і старші:

-народна хореографія
-Мистецтво балетмейстера.

Ніжинскі танцюристи, як завжди, показали високий рівень хореографічної майстерності. Завоювали Гран-прі та перші місця на фестивалі, що ще раз доводить високий професіоналізм ніжинських хореографів та талановитість наших дітей.
В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото В Ніжинському університеті відбувся Міжнародний фестиваль “Квітневі викрутаси”. Фото

Фото Лілія Журко 

Джерело: Нежатин

Джерело: Уездные новости
17.04.2018