Місто і регіон

В Ніжинському районі ремонтуватимуть заклади освіти, медицини і культури

Про це подбав народний депутат України Олександр Кодола. За його поданням з фонду соціально-економічного розвитку для Ніжинщини  цього року виділено 4 мільйони 70 тисяч гривень.  Загальна сума надходжень з цього фонду за ініціативи народного депутата в його 209 виборчий округ склала вже 20 мільйонів гривень.

В Ніжинському районі ремонтуватимуть заклади освіти, медицини і культури

 За пропозиціями громад і місцевої влади в 2017 році за ці кошти профінансують ремонт приміщень у Талалївській, Крутівській,Перемозькій, Безуглівській, Кукшинській ЗОШ I-III ступенів. Буде проведено капітальний ремонт Крутівського будинку культури (вартість  — 300 тисяч гривень), ремонт дитячого санаторію «Пролісок» (вартість  – 400 тисяч гривень) та ремонт неврологічного відділення центральної районної лікарні (220 тисяч гривень). Також Олександ Кодола  підтримав ініціативу Ніжинської РДА і долучився до  дольової участі у придбанні апарату ультра звукової діагностики для Ніжинської центральної районної лікарні, на  це передбачено 180 тисяч гривень.

Крім того, як і минулого року Олександр Кодола продовжить програму встановлення дитячих і спортивних майданчиків у населених пунктах району.

«Як і попередні роки наша команда працює над тим, щоб жителі Ніжинщини, які довірили мені представляти їх інтереси у Верховні Раді України Але всі вони спрямовані на те, щоб життя наших громадян стало легшим, комфортнішим, щоб діти могли навчати і розвиватися у сучасних умовах, щоб люди могли отримувати якісні медичні послуги. Певні ресурси для цього з’явилися. Тепер нам потрібно разом зробити так щоб кошти, які надійдуть у район були використані максимально ефективно. Щоб щодна копійка не була втрачена даремно. А ми усі разом отримали реальний результат спільної справи», — наголосив Олександр Кодола.

  [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
28.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close