Місто і регіон

В Ніжині процвітає реклама наркоторгівлі

11 квітня 2018 року на 37 сесії Ніжинської міської ради депутати висловили занепокоєння відносно розвитку наркоторгівлі в нашому місті. Як було зазначено торгівля наркотиками через мережу інтернет отримує неабиякий розквіт. Особливої популярності в цій справі здобув популярний месенджер Вайбер, за допомоги якого зловмисники повідомляють місце та спосіб отримання наркотичного засобу. Дізнатись координати торговця наркотиками можна з написів та малюнків, що майорять на стінах міських будівель, огорож, зупинок. Представники влади обурені тим, що ці зображення доступні геть всім і будь хто, з легкістю, може скористатись послугами зловмисників та придбати наркотики.

Представники поліції стверджують, що прикладають всі зусилля для боротьби з наркоторгівлею в Ніжині. Як повідомили, нещодавно в Київській області було затримано «закладчицю», але виявити постачальника не вдалося.

Було наведено приклад того, що мама з дитиною у візочку власноруч намагалась замалювати зображення з координатами наркоторгівця. Але такий варіант не влаштовує міську владу.

Міський голова разом з представником поліції підтримали варіант знищення написів, але зазначили, що цей метод повинен проводитись разом з публічними обговореннями випадків розміщення реклами наркотиків . Як підсумок можна зазначити, що лише злагоджені дії громади та правоохоронців зможуть дати хоч якісь результати.

Юлія Гринько

Уездные новости

Джерело: Уездные новости
16.04.2018