Україна і світ

В Німеччині набрав сили серйозний ворог України, – експерт

В Німеччині набрав сили серйозний ворог України, – експерт

Візит до анексованого Криму депутатів із партії “Альтернатива для Німеччини” (AfD) в обхід українського законодавства сигналізує про те, що у ФРН з’явився та набрав сили серйозний ворог України – політична сила, виплекана Російською Федерацією.

Про це у статті для сайту “24” пише експерт із міжнародних питань Борис Немировський.

Делегація із восьми німецьких політиків від трьох регіональних парламентів ФРН прибула до Криму 3 лютого і пробуде там до 9 числа цього місяця. Офіційна мета поїздки – “покращення німецько-російських стосунків”, нагадує автор статті.

Серед тих, хто порушив український та міжнародний закони, потрапивши до Криму через територію Росії, – двоє відомих діячів AfD із федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія – Гельмут Зайфен та Крістіан Блекс, ще троє депутатів із Берліна та один із Баден-Вюртемберга.

Німецькі парламентарі вже встигли відзначитись гучними заявами щодо скасування санкцій проти Росії у зв’язку із анексією Криму та “російську приналежність українського півострова”, на що українська та німецька сторона відповіли різкою критикою.

Зокрема, речник уряду ФРН Штефан Зайберт наголосив, що позиція Німеччини залишається незмінною: захоплення Криму Росією є протиправною анексією. Саме через це Євросоюз і запровадив санкції проти РФ.

Ми критично ставимося до подібних подорожей загалом, але приватні візити не передбачаються в санкціях. Ми застерігаємо щодо правових наслідків тих, хто наважується на ці подорожі – наслідків, які можуть виникнути в Україні,
– пояснив Зайберт.

Вочевидь, саме тому ця “мандрівка” і була задекларована, як приватна, хоч у Росії її подають, як цілком офіційну. До того ж “правових наслідків” з українського боку ніхто із німецьких делегатів не боїться, констатує Немировський.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close