Місто і регіон

В найкращі двори – сучасні дитячі майданчики

З початку літа діти що мешкають у дворах вул. Московська 54-Г та вул. Академіка Амосова 2-А у місті Ніжині радіють новеньким дитячим майданчикам, які були встановлені в них за результатами конкурсу на краще прибирання двору, започаткованому народним депутатом України Олександром Кодолою в рамках місячника весняного прибирання в Ніжині.

В найкращі двори – сучасні дитячі майданчики

Ця перемога  стала спільним зусиллям усіх мешканців дворів, які є не тільки патріотами своїх дворів, але і всього міста.

«Я ввважаю, що такі акції не тільки роблять життя ніжинців комфортнішим, але й об’єднують людей. Тому ми обов’язково продовжимо проводити подібні заходи і будемо встановлювати сучасні дитячі та спортивні майданчики у дворах та мікрорайонах міста в подальшому. А ще у мене для усіх дітей Ніжина є чудовий подарунок. За моєю ініціативою в місті на вул. Батюка цього року з’явиться велике дитяче ігрове містечко, а на вул. Полковника Розумовського заплановано будівництво міні-футбольного поля із штучним покриттям. Підготовчі роботи вже розпочались», — розповів депутат.В найкращі двори – сучасні дитячі майданчики

Нагадаємо, що за ініціативи Олександра Кодоли в Ніжині почала діяти програма по встановленню у місті сучасних дитячих та спортивних майданчиків.

[metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
27.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook