Україна і світ

В МВФ озвучили чіткі вимоги, за яких готові фінансувати Україну

В МВФ озвучили чіткі вимоги, за яких готові фінансувати Україну

МВФ наполягає на створенні Антикорупційного суду в Україні, а також на ринкових цінах на газ. Лише тоді відновиться фінансування України фондом.

24 січня директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком на економічному форумі у Давосі повідомила, що Міжнародний валютний фонд готовий і надалі продовжувати підтримувати Україну.

Як передає “Інтерфакс-Україна”, глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман зазначив, що для успішної співпраці Україна повинна виконати низку вимог.

Є певні умови, їх треба виконати. Це досяжні показники, сподіваємося на швидке їх виконання,
– зазначив він.

Зокрема, МВФ вимагає ухвалення закону “Про Антикорупційний суд”, а також виконання обіцянок щодо приведення цін на газ до ринкового рівня. Лише тоді для України буде виділено кредит.

За словами Люнгмана, метою впровадження ринкових цін на газ є уникнення штучної сегментації ринку окремо для домогосподарств і окремо для промисловості.

Глава представництва МВФ застеріг, що надмірне збільшення зарплат в Україні зашкодить стабільному зростанню економіки. Тут варто підвищувати зарплати, орієнтуючись на зростання продуктивності праці.

До слова, глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що нічого не знала про лист Фонду, надісланий президентові Порошенку, в якому критикують закон про Антикорупційний суд.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close