Україна і світ

В Мінфіні пояснили, що має зробити Україна, щоб захистити себе від офшорів

В Мінфіні пояснили, що має зробити Україна, щоб захистити себе від офшорів

Радник Міністра фінансів України Олена Макеєва повідомила, що Україна вступила в співтовариство боротьби з офшорами і до кінця року має виконати мінімальні умови об’єднання.

Про це вона заявила в ефірі 24 Каналу.

“2018 рік є дуже важливий, щоб імплементувати певні кроки, які дозволять боротися з розмиванням податкової бази, це збільшить доходи до бюджету нашої країни. Ці кроки називаються план дій BEPS”, – заявили Макеєва.

Вона також розповіла, що умовою цього плану є перегляд подвійного оподаткування між державами.

Країни великої 20 зробили спеціальні, які дозволять державам залишати капітал. Суть в тому, що між країнами є домовленості, для уникнення подвійного оподаткування. І цей план дозволяє переглянути застарілі угоди. Це допоможе зробити так, щоб податки сплачувались в країні, а не вивозились за її межі,
– сказала радник.

Радник Міністра фінансів додала, що до співтовариства увійшли офшорні країни.

“Кожна країна бореться, за свої доходи в бюджет. І тому було створене співтовариство, до якого увійшла Україна і навіть офшорні країни, як Панама, Беліз. І кожна держава взяла на себе зобов’язання впроваджувати ці інструменти. І до кінця року Україна має виконати ці мінімальні стандарти”, – зазначила Олена Макеєва.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close