Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

В мережі опублікували концепт iPhone нового покоління: відео

В мережі опублікували концепт iPhone нового покоління: відео

Дизайнер із DBS Designing представив концепт майбутнього iPhone. За останніми чутками, новинка отримає потрійну камеру та ще деякі цікаві функції.

Про це повідомляє Cult Of Mac.

Головна зміна, яку відобразили в концепті – потрійна камера. З чуток, в 2018 році основна камера iPhone отримає додатковий модуль. Він дозволить домогтися п’ятикратного оптичного збільшення знімків. На думку дизайнера, камера не повинна виступати з корпусу.

Нікуди не подівся виріз для датчиків Face ID. Хоча деякі інсайдери заявляли, що в наступному поколінні iPhone компанія відмовиться від такого розташування датчиків і динаміка. Вони аргументували це можливим зниженням продажів, але як показав останній фінансовий звіт Apple, iPhone X є найбільш продаваним смартфоном в світі.

Дизайнер передбачає, що в цьому році Apple представить iPhone в п’яти кольорах корпусу: сріблястому, сірому, червоному, золотому і чорному. Варто зазначити, що iPhone X доступний тільки в чорному та білому забарвленні. Відомо, що Apple готувала золоту версію, але не встигла погодити всі зміни.

У відео показаний тільки наступник iPhone X. З чуток, Apple готує ще великий смартфон з 6,5-дюймовим екраном і більш дешеву модель, в якій, можливо, не буде 3D Touch.

Презентація концепту iPhone наступного покоління – дивіться відео

 

Джерело Телеканал новини «24»
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ