Україна і світ

В “ЛНР” готуються гучні арешти, – журналіст

В "ЛНР" готуються гучні арешти, – журналіст

Люди з оточення екс-ватажка “ЛНР” Ігоря Плотницького покинули окупований Луганськ в обмін на те, що він туди вже не буде повертатися.

Про це повідомив військовий журналіст Сергій Білоус в своєму Telegram.

За його словами, ситуація в “ЛНР” загострюється – ближче до Нового Року у бойовиків готуються серйозні арешти і активні кадрові зачистки.

“Ключові люди з оточення Плотницького (екс-глава його адміністрації Ірина Тейцман і Ко) благополучно покинули “республіку” і отримали особисті гарантії в обмін на те, що Ігор Венедиктович забуде дорогу до Луганська. А то з усіма може щось “статися”, – пише журналіст.

Окрім того, Білоус додав, що екс-“заступника командувача корпусом народної міліції “ЛНР” Віталія Кисельова з позивним “Комуніст”, якого бойовики звинувачували у “держперевороті” у 2016 році, відпустили, але офіційно він вважається “під домашнім арештом”.

В "ЛНР" готуються гучні арешти, – журналіст

Нагадаємо, 21 листопада у Луганську так званий “міністр внутрішніх справ” “ЛНР” Ігор Корнет влаштував у псевдореспубліці “військовий переворот”.

А 24 листопада ватажок так званої “ЛНР” Ігор Плотницький написав заяву про “відставку” за станом здоров’я. Тепер він призначений “уповноваженим” від “ЛНР” по виконанню Мінських угод.

Так званим “виконуючим обов’язки ватажка “ЛНР” став 47-річний так званий “міністр держбезпеки “ЛНР” Леонід Пасічник.

Джерело Телеканал новини «24»
05.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook