Місто і регіон

В Калиновиці на Варвинщині завдяки народному депутату запрацював оновлений водогін

В Калиновиці на Варвинщині завдяки народному депутату запрацював оновлений водогін

Невелике село Калиновиця на Варвинщині тепер із сучасним водогоном. Минулого року народний де пут України Олександр Кодола за пропозицією місцевої влади залучив майже 1 мільйон 200 тисяч гривень на реконструкцію водогону у цьому населеному пункті.

За зиму та весну роботи були виконані і от тепер місцеві жителі села можуть пити чисту та прозору воду з нового водогону.

19 липня народний депутат під час робочого візиту на Варвинщину приїхав у Калиновицю разом із головою РДА Любов’ю Долею та головою райради Петром Бакуменком проінспектувати,  як пройшли роботи і чи задоволені жителі Калиновиці новим водогоном.

В Калиновиці на Варвинщині завдяки народному депутату запрацював оновлений водогін

Дійсно реакція жителів села перевершили всі очікування,  Люди були задоволенні і якістю води і тим, як підрядна організація з Прилук МПП «Монтаж-Наладка» , яку очолює  Володимир Луцак, виконала роботи вчасно та якісно. Народний депутат привітав  села із вирішенням такої серйозної проблеми, як відновлення водогону, адже доступна вода на селі – вирішення багатьох проблем.

«Це наша спільна перемога, над якою ми з громадою працювали разом, стала ще одним кроком для покращення життя мешканців села. Це ще один приклад того, як спільні зусилля допомагають добитися потрібного всім результату», — наголосив депутат.

В Калиновиці на Варвинщині завдяки народному депутату запрацював оновлений водогін

Також народний депутат розповів жителям Калиновиці, які прийшли з ним на зустріч, про результати своєї роботи в окрузі, про плани на поточний рік, зокрема щодо залучення  коштів на вирішення соціальних проблем. Зокрема цього річ Народним депутатом вже залучено 15 мільйонів гривень із фонду соціально економічного розвитку (минулого року депутату вдалося залучити з держбюджету для округу 20 мільйонів гривень).  З яких значна чатина коштів піде на підтримку програм для дітей та молоді. В тому числі на встановлення сучасних дитячих майданчиків. Народний депутат пообіцяв, що такий майданчик з’явиться і в Калиновиці, чому найбільше зрадів маленький тезко депутата, який разом з мамою був на цій зустрічі.В Калиновиці на Варвинщині завдяки народному депутату запрацював оновлений водогін

«Я із своєю командою працюю над вирішенням соціальних проблем в окрузі. Однин із механізмів – це надходження коштів із фонду соціально-економічного розвитку, який ще називають «депутатським», оскільки формується він за пропозиціями народних депутатів. До мене , як до нардепа, постійно звертаються виборці, для того щоб вирішити ти чи інші питання своїх населених пунктів. Це ремонти шкіл, дитячих садків, закупівля обладнання для медичних закладів. Ремонт водогону, як у вас у Калиновиці. І ми крок за кроком вирішуємо ці питання. На особливому місці для мене, як для депутата, як для батька маленького хлопчика, є сприяння здоровому розвитку наших дітей. Я хочу, щоб діти усіх сіл та міст мого округу, мали змогу гратися і розвиватися на сучасних дитячих майданчиках, могли здобувати знання у сучасних затишних класах за допомогою новітньої комп’ютерної техніки. Адже діти – це наше майбутнє», наголосив депутат. [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
20.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook