Україна і світ

В аптеках окупованого Луганська зникли українські ліки

В аптеках окупованого Луганська зникли українські ліки

У тимчасово окупованому Луганську місцеві жителі не можуть купити ліки українського виробництва.

Про це інформує LIGA.net, з посиланням на місцевих жителів.

“Якщо раніше, як то кажуть, потрібно було знати місця, де і коли їх купити, то зараз їх практично немає”, – сказав місцевий житель зі зміненим іменем Сергій.

За словами луганчанки Марини, жінка просить своїх рідних купити українські ліки у Станиці Луганській, яка за 12 кілометрів від міста.

Нас рятує Станиця (підконтрольна Україні територія– ред.), прошу родичів, вони купують хоча б від грипу і застуди дитині. Не порівняти ціни і якість, наші (українського виробництва, – ред.) значно ефективніші і дешевші,
– зазначила Марина.

В аптеках окупованого Донецька є деякі ліки українського виробництва, проте, за словами місцевих жителів, вони в рази дорожчі, ніж на підконтрольній Україні території.

“Цитрамон Дарниця точно є. Але навіть на нього дуже велика накрутка, багато російських і болгарських”, – уточнила донеччанка Ірина.

За її словами, таблетки “Таміпул” можна придбати у Києві за 120-130 гривень, а в окупованому Донецьку від 500 рублів (приблизно 255 гривень).

До слова, жителі окупованих територій, які не мають статусу переселенців, опинилися поза законом. Документи, видані загарбниками, Україна не визнає, а інших у людей з непідконтрольних територій і бути не може.

Джерело Телеканал новини «24»
29.01.2018

Facebook
Close