Україна і світ

В АП прокоментували інформацію щодо вивезення Саакашвілі літаком компанії Порошенка

В АП прокоментували інформацію щодо вивезення Саакашвілі літаком компанії Порошенка

В Адміністрації Президента відхрещуються від інформації про нібито причетність Петра Порошенко до літака, на якому був вивезений до Польщі Міхеїл Саакашвілі.

Оприлюднене напередодні народним депутатом Ігорем Луценко заяву про нібито приналежність літака, на якому був вивезений з Києва до Польщі екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, президента України Петру Порошенко є фейком, зазначає керівник відділу департаменту інформаційної політики адміністрації президента України Володимир Горковенко.

Читайте також: ГПУ здивована: операція з видворення Саакашвілі до Польщі стала несподіванкою

“Нардеп Ігор Луценко приписав Петру Порошенко літак, який депортував Міхеїла Саакашвілі в Польщу. Хочу офіційно повідомити і закликати журналістів перевіряти інформацію і не тиражувати цей примітивний фейк. Той літак настільки ж далекий від Порошенка, як екс-президент Грузії – від своєї Батьківщини”, – написав він на своїй сторінці в Фейсбук в ніч на вівторок.

Також В.Горковенко додав, що українська влада врятувала М.Саакашвілі від грузинського правосуддя, яке засудило свого третього президента до трьох років позбавлення волі.

Екс-президент Грузії та лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі був вивезений до Польщі приватним літаком компанії Порошенка.

А сам Порошенко заявив, що Саакашвілі не є громадянином України та не має права займатися політикою в Україні, тому може бути висланий із країни.

У чому звинувачують Саакашвілі? У липні 2017 року Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. За офіційними даними – через те, що він нібито вказав неправдиву інформацію під час заповнення документів на отримання українського паспорта, за неофіційними – у через конфлікт з президентом.

10 вересня 2017 року відбувся так званий “прорив” Саакашвілі через польсько-український кордон, коли він повернувся в Україну без проходження прикордонного контролю. Саакашвілі просив Міграційну службу про надання йому статусу біженця, однак, йому відмовили.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close