Україна і світ

Усик звернувся із проханням до президента Міжнародного олімпійського комітету

Усик звернувся із проханням до президента Міжнародного олімпійського комітету

Український чемпіон світу з боксу у важкій вазі за версіями WBO і WBC Олександр Усик написав відкритого листа до голови Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха. Боксер звернувся до голови МОК із проханням не виключати бокс із олімпійської програми.

Відповідний лист опублікованим на Facebook-сторінці Усика.

“Шановний Томас Бах, мене звуть Олександр Усик. У 2012 році я став чемпіоном літніх Олімпійських ігор у Лондоні з боксу. Бокс для мене не просто спорт – він зробив мене тим, ким я є зараз, а саме: людиною, чоловіком і батьком. Він навчив мене жити і бути справжнім, за що я йому дуже вдячний”, – мовиться у листі Усика.

Спортсмен зазначив, що Олімпійські ігри викликають чимало емоцій, адже це завжди праця, в тому числі для кожного боксера. Адже кожен спортсмен багато тренується, живе мрією піднятися на п’єдестал, і це змушує йти далі.

Прошу переглянути позицію і залишити бокс у програмі Олімпійських ігор-2020, а так само закликаю підтримати всіх, кому це не байдуже! Фанатів, спортсменів і просто небайдужих людей! З повагою, Олександр Усик,
– резюмував боксер.

Нагадаємо, раніше стадо відомо про те, що МОК може переглянути рішення про включення боксу у програму Олімпіади-2020 в Токіо. Керівництво комітету насторожує суддівство боксу на Олімпійських іграх. Зокрема, МОК вивчає результати поєдинків російських боксерів Євгенія Тищенка та Володимира Нікітіна на Олімпіаді в Ріо.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close