Україна і світ

Уряд Росії оголосив іноземними агентами “Радіо Свобада” та “Голос Америки”

Уряд Росії оголосив іноземними агентами "Радіо Свобада" та "Голос Америки"

Міністерство юстиції Росії внесло до списку іноземних агентів “Голос Америки” та “Радіо Свобода”. Також до цього списку потрапили ще 7 проектів “Радіо Свобода”: телеканал “Настоящее время”, Татаро-бакширська служба “Радіо Свобода”, “Сибирь. Реалии”, “Idel. Реалии”, “Фактограф”, “Кавказ. Реалии” та “Крым. Реалии”.

Про це повідомляє Meduza.

За законом, який в листопаді прийняв уряд Росії, ці ЗМІ будуть змушені звітувати перед Мін’юстом про свою діяльність. Також їх зобов’яжуть вказувати на власній продукції, що вони – іноземні агенти. Проте, відомство поки не представило опису, як має виглядати ця позначка.

Голова тимчасової комісії Ради Федерації щодо захисту державного суверенітету Андрій Клімов заявив, що уряд поки не планує розширювати список іноземних агентів.

Наші міри були абсолютно дзеркальними у відповідь на утиски російських ЗМІ у США, і якщо ніяких нових обмежень з їх боку не відбудеться, у нас немає підстав розширювати цей список,
– зауважив Клімов.

За новим законом Міністерства юстиції РФ іноземним агентом можна визнати будь-яке видання, яке зареєстроване за кордоном і отримує іноземне фінансування. Окрім цього законопроекту, Держдума планує заборонити таким ЗМІ доступ в парламент.

Нагадаємо, російський пропагандистський канал Russia Today зареєструвався у США у якості “іноземного агента”, після цього уряд США позбавив журналістів каналу акредитації.

Джерело Телеканал новини «24»
05.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook