Україна і світ

УПЦ МП знову оскандалилась щодо “участі” у війні на Донбасі на стороні бойовиків

УПЦ МП знову оскандалилась щодо "участі" у війні на Донбасі на стороні бойовиків

Майже 40 так званих “козаків ЛНР”, що є учасниками терористичного бандформування і які воюють проти України на території Луганської області, прийняли 27 січня присягу в храмі Української православної церкви Московського патріархату.

Про це повідомляє пропагандистське видання “Луганський інформаційний центр”.

“Урочистий захід” відбувся в храмі, який це видання називає “Храмом Свято-Казанської ікони Божої Матері”. До участі в такому дійстві священик УПЦ (МП) допустив навіть 10-річного підлітка.

Голова “Ради старійшин луганського округу Міжнародного союзу козачих громадських організацій Всевеликого війська Донського”, що воює проти України, Олександр Штика заявив що багато з тих, хто воює проти ЗСУ на Донбасі вже склали таку ж прися в попередні роки.

“Присяга зобов’язує кожного козака і дає йому право зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину від ворога. Зараз Республіка оточена ворогами, ми всі прекрасно знаємо, що захищають її козаки, вони вірою і правдою стоять на сторожі нашої Республіки”, – заявив він.

Бойовик також додав, що присягу прийняло близько 40 осіб, і вони “склали присягу на вірність Республіці, на вірність Тихому Дону і православній вірі.

Після присяги козаки провели “хресний хід” до пам’ятного знаку учасникам збройних формувань “ЛНР”.

Нагадаємо, священики Української православної церкви Московського патріархату в “ЛНР” провели молебень з “іконою”, на якій зображений російський прикордонник Євгеній Родіонов.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close