Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Укрзалізниця підвищує ціни на квитки: на скільки і коли

C 30 травня Укрзалізниця підвищує ціни на квитки на 12%.

Укрзалізниця підвищує ціни на квитки: на скільки і коли

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

В Укрзалізниці заявили, що попередня індексація тарифів на пасажирські перевезення проводилася в жовтні 2014 року (на 12%). Між тим до теперішнього часу фактичний зростання індексу споживчих цін склало 192,2%, індекс цін виробників промислової продукції – 206,3%.

– Таким чином, тільки в 2017 році Укрзалізниця отримала від перевезень пасажирів у дальньому сполученні 3,6 млрд грн збитку. Але навіть в таких умовах за останні чотири роки компанія майже вдвічі збільшила фонд заробітної плати залізничників і розширила соціальні гарантії для працівників, – йдеться в повідомленні компанії.

У прес-службі Укрзалізниці підкреслюють, що фактичне підвищення рівня заробітних плат у галузі за період з 2016 року по сьогоднішній день склало понад 70%, а для окремих категорій працівників, зокрема, машиністів, зростання заробітної плати досяг 90%.

– Зменшення збитків від пасажирських перевезень створить передумови для розгляду можливості подальшого зростання заробітної плати залізничників, – відзначають в компанії.

До речі, у разі купівлі квитків до 29 травня включно на більш пізні дати доплата не передбачена.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ