Україна і світ

“Укрзалізниця” підпише угоду з американською компанією-гігантом

За тиждень ПАТ “Укрзалізниця” підпише з американською компанією General Electric угоду про співпрацю, яка передбачає спільне виготовлення локомотивів в Україні.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабінету Міністрів.

“Укрзалізниця”, Міністерство інфраструктури та Офіс інвестицій завершили переговори з General Electric. До кінця місяця, я думаю, 22-23 лютого ми в Будинку Уряду підпишемо угоду про співпрацю з General Electric і “Укрзалізницею”. Це буде означати, що ми отримаємо нову тягу для “Укрзалізниці” і найголовніше – спільно з General Electric будемо виробляти рухомий склад в Україні. Це нові робочі місця, нові технології, і Україна буде задіяна в глобальній мережі General Electric по всьому світу”, – наголосив прем’єр.

Гройсман пояснив, що розпочнуть з виробництва 10% машин, а з часом вийдуть на 40%. Збірку тепловозів здійснюватимуть на Крюківському вагонобудівному заводі.

На це треба час, адже ми починаємо з 10%, але угода передбачає 40% (виробництва локомотивів в Україні – 24),
– сказав він.

Також “Укрзалізниця” закупить 30 тепловозів в американців.

На чому спеціалізується General Electric? Це американська, яка виробляє різні види техніки: локомотиви, енергетичні установки (в тому числі атомні реактори), газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, побутову та освітлювальну техніку, пластмаси та герметики.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close