Україна і світ

Україну втягнули у дуже кепську гру, – військовий експерт про дії Росії

Україну втягнули у дуже кепську гру, – військовий експерт про дії Росії

Росія абсолютно непередбачувана, і загроза великої війни з боку Москви зберігається на високому рівні.

31 січня полковник збройних сил Великої Британії у відставці та радник міністра оборони України Ґлен Грант опублікував гучну статтю, у якій описав вразливі місця української армії.

Автор гучної статті про ЗСУ та загрозу великої війни з Росією у інтерв’ю “Апострофу” додав, що Росія абсолютно непередбачувана, і вона може і не нападати на Україну, а лише лякати, що може її захопити. А лякати є чим: авіація, солдати з Сирії, ракети, яких наразі нема в України та інша військова техніка.

Правду кажучи, ми (Україна, – “24”) в дуже кепській грі. Якщо вони (Кремль, – “24”) вирішать розширити війну за межі Донбасу, ви повинні мати змогу рухатися швидко, хутко перекинути сили й зустріти ворога,
– зазначив британський полковник.

На його думку, вже найближчим часом Росія може розмістити якомога більше військ на Донбасі, щоб атакувати по всьому фронту. Тож Збройним силам України варто добре підготуватися до непередбачуваних сценаріїв з боку Москви.

“Ви не можете поспіхом зробити купу нових озброєнь. Однак, у вас є потужності в сфері оборони, які зараз аж ніяк не працюють на Україну належним чином. У вас є можливість виготовляти власні протитанкові озброєння. Ви тепер продемонстрували, що можете виготовляти ракети”, – підкреслив Ґлен Грант.

Військовий експерт додав, що наразі не бачить відповідних дій з боку українського генерального штабу – він, швидше, опирається інноваціям, ніж намагається застосувати їх на користь України.

Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook
Close