Український бізнесмен оригінально спростував свою заяву про фінансування “Опоблоку”

Український бізнесмен оригінально спростував свою заяву про фінансування "Опоблоку"

Постанова про закриття справи щодо фіктивності компанії, яка пожертвувала мільйон “Опозиційному блоку”, надійшла з відділу фінансових розслідувань податкової, який юридично знаходиться поза законом.

Передумовою для закриття справи стали свідчення власника фірми ТОВ “Гіперіон Мега” Володимира Ткаченко, який раніше в коментарі журналістам програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” заперечував свою причетність до фірми.

Однак після відкриття провадження чоловік повідомив слідчим, що сприйняв журналістку та оператора “Наших грошей” за шахраїв, і саме тому заперечував і наявність в нього компанії, і мільйонні пожертви на “Опоблок”.

Йому було відомо від сусідів, що в районі діє група шахраїв, які шляхом обману під різними приводами намагаються витягти людину з квартири, зав’язати розмову та проникнути до квартири з метою грабежу,
– йдеться в постанові.

Водночас на відео з сюжету видно, що чоловік відкрив двері журналістам, яких ніби-то сприйняв за шахраїв.

Відео журналістів програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”

Нагадаємо, в квітні 2017 року журналісти “Наших грошей” з’ясували, що “Опоблок” фінансують фірми, зареєстровані у “віртуальному офісі” в перукарні, а також на рибному держпідприємстві. Серед них – компанія ТОВ “Гіперіон мега”, що перевела на рахунок “Опоблоку” понад мільйон гривен. Директором і засновником фірми є Ткаченко Володимир Іванович.

Журналісти програми відвідали директора і з’ясували, що йому не відомо ані про внески, ані про саму компанію.

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: