Україна і світ

Українські дизайнери системно продаються в понад 40 країн світу, – Микольська

Українські дизайнери системно продаються в понад 40 країн світу, – Микольська

Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі Наталія Микольська у прямому ефірі 24 Каналу розповіла чи підтримує вона українських виробників та який обсяг експорту українських товарів за кордон.

– Майже 2,5 роки я купую виключно український одяг. Спочатку я думала, що частка одягу українського виробника буде десь 90% всього мого гардеробу. Зараз же це майже 99%, а то й навіть всі 100% того, що я ношу. Проте виникають випадки, коли мої валізи десь губляться за кордоном і мені необхідно саме в цей день щось вдягнути.

– Все, що стосується жіночого гардеробу, можна придбати українського виробництва. Вкрай важливо, що українська легка промисловість зростає з точки зору її експорту. За останні 11 місяців ми бачимо зростання цієї галузі на 13%. Якщо ж говорити цифрами, то ми постачаємо у світ товарів на майже 1 мільярд доларів.

Я пишаюся тим, що можу підтримати українських дизайнерів і український тиждень моди. Адже дизайнери для промоції України та українського експорту роблять чи не найбільше, ніж всі промоційні компанії в світі.

– Є українські дизайнери, які вже популярні та успішні. Вони виставляють свої колекції на світових тижнях моди, як наприклад Світлана Бевза, Лілія Літковська. Відповідно, таким дизнайнерам від держави потрібна одна форма підтримки. Проте є і молоді дизайнери і молоді виробники легкої промисловості, для яких потрібна освіта, допомога контрагентів за кордоном.

– Українські дизайнери системно продаються в понад 40 країн світу. А якщо взяти ще онлайн продажі, то кількість цих країн ще більша. Проте це мова лише про дизайнерів, адже географія поставки товарів легкої промисловості ще більша.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close