Україна і світ

Українські чиновники займаються всім, окрім оборони, – Поляков про вибухи на військових складах

Українські чиновники займаються всім, окрім оборони, – Поляков про вибухи на військових складах

Рівно рік тому, після вибухів у Калинівці, журналіст Юрій Бутусов написав пост про те, які склади ще знаходяться у зоні ризику і де може вибухнути наступного разу. Власне, Ічня у переліку була на другому місці. Чому подібних прогнозів не зробили чиновники, а якщо зробили, чому ці вибухи стали можливими?

Про це розповів екс-заступник Міністра оборони України Леонід Поляков у прямому ефірі 24 каналу.

За словами Полякова, у Міноборони звертають увагу на прогнози про вибухи від журналістів та експертів. ” Натомість вони шукають стрілочників замість того, щоб зробити правильні висновки. До прикладу, головну відповідальність чиновники поклали на начальника Генштабу, але ж він не може встигнути слідкувати за всіма складами”, – сказав екс-заступник Міністра оборони.

Вину за вибухи боєприпасів я б поклав на нардепів, які не створили систему посиленої оборони та керівництво виконавчої влади, які займаються всім, окрім оборони. І поки цієї системи не буде, вибухи продовжуватимуться. А наш ворог цим вдало користується,
– заявив він.

Щодо вибухів на військових складах в Ічні, то Леонід Поляков зазначив, що ті обсяги застарілих боєприпасів, які радянська армія скинула на територію України, настільки великі, що тих обмежених заходів, що почали вживатися у 2014 році, було недостатньо.

Українські чиновники займаються всім, окрім оборони, – Поляков про вибухи на військових складах
Вибухи на військових складах в Ічні

“Мені здається, що зараз знову в черговий раз покарають якихось стрілочників, а потім депутати будуть два місяці відпочивати десь на морях замість того, щоб займатися військовими складами та обороною”, – додав він.

Експерти ж вважають, що в Україні послуговуються логікою посилено охороняти те, що вже вибухнуло, щоби потім прозвітувати, що зроблено на місці інциденту.

Нагадаємо, близько 4ої ранку почали вибухати снаряди на військовому складі в Ічні на Чернігівщині. Пожежу бачили місцеві у прилеглих селах, а розриви чули й за десятки кілометрів. У соцмережах пишуть, від вибухової хвилі в оселях осипалися кахлі зі стін. А земля здригалася у селах за 80 кілометрів.

 

ХРОНІКА ПОДІЙ

 • 15:47
  9 ЖОВТ

  Вибухи складів з боєприпасами в Ічні: останні новини

 • 15:48
  9 ЖОВТ

  Вибух на військових складах поблизу Ічні: що там сталось і хто у тому винен

 • 18:47
  9 ЖОВТ

  Вибухи на військових складах поблизу Ічні: СБУ оприлюднила 3 основні версії

 • 17:08
  9 ЖОВТ

  Вибухи боєприпасів в Ічні: як все починалося

 • 11:54
  9 ЖОВТ

  Снаряди посеред вулиць: наслідки вибухів біля Ічні показали на моторошних фото і відео

 • 09:44
  9 ЖОВТ

  “Це дуже страшно”: очевидці розповіли подробиці вибухів на складах в Ічні (фото, відео)

 • 07:16
  9 ЖОВТ

  У Чернігівській області в Ічні – вибухи на складах з боєприпасами, триває евакуація: фото, відео

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: