Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Українська прокуратура може завести справу на Асада

Українська прокуратура може завести справу на Асада

Прокуратура Автономної Республіки Крим може відкрити кримінальну справу щодо президента Сирії Башара Асада за відпочинок його дітей в таборі “Артек” в окупованому Криму.

Про це повідомила спікер відомства Тетяна Тихончик, передає “Фокус” з посиланням на “Громадське Радіо”.

“До кримінальної відповідальності можуть бути залучені громадські чи службові особи, які порушують українське законодавство у політичних цілях. Тобто, якщо дитина-іноземець перетинає не через певні пункти пропуску, зрозуміло, що дитина не буде нести ніякої відповідальності, а його батьки будуть нести або адміністративна відповідальність, або заборону в’їзду на територію України “, – повідомила Тихончик.

За її словами, в прокуратуру ще не подали заяви про відпочинок дітей Асада в окупованому Криму. Але розглядатиметься питання про можливість злочину саме по цій справі.

Вона нагадала, що у зв’язку з тимчасовою окупацією Криму Кримінальний кодекс був доповнений статтею 332 з відміткою 1 щодо порушення порядку в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України.

Сирійський президент Башар Асад на зустрічі з російськими парламентарями розповів, що його діти у 2017 році були в кримському таборі “Артек”. Після цієї заяви Асада внесли в базу сайту “Миротворець”.

Джерело Телеканал новини «24»
16.04.2018