Україна стягнула з “Газпрому” частину штрафу: міністр назвав суму

Україна стягнула з “Газпрому” частину штрафу: міністр назвав суму

Джерело Телеканал новини «24»

Міністерство юстиції України стягнуло з “Газпрому” перші 80,8 мільйона гривень із встановленого раніше судом штрафу на загальну суму 172 мільярди гривень. Ці активи були виявлені на території України.
Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, повідомляє “Укрінформ”.
“Станом на сьогодні з ПАТ “Газпром” на користь Державного бюджету стягнуто 80 мільойнів 800 тисяч гривень. Це ті кошти, які були встановлені й виявлені на території України як такі, що належать цій компанії у вигляді дивідендів від третіх осіб”, – сказав глава Мін’юсту.
Він додав, що наразі процес стягенння цих коштів завершується.
Петренко також нагадав, що кошти стягуються відповідно до раніше ухваленого Господарським судом за ініціативи Антимонопольного комітету рішення, яким зобов’язано “Газпром” сплатити 171 мільярд 932 мільйони гривень штрафу за зловживання монопольним становищем на території України.
Окрім того, за словами міністра, Мін’юст наклав арешт на акції “Газпрому” в компанії “Газтранс” номінальною вартістю 33,3 мільйона гривень.
Петренко додав, що продовжуються пошуки інших активів “Газпрому” на території України.
Після завершення процесу розшуку активів “Газпрому” в Україні, Мін’юст звернеться до інших держав, із якими є договори щодо правової допомоги, з проханням про виконання рішення суду по цій компанії.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017