Україна і світ

Україна може втратити безвіз із ЄС: Лещенко пояснив чому

Україна може втратити безвіз із ЄС: Лещенко пояснив чому

У випадку, якщо Верховна Рада підтримає законопроект, що дозволить депутатам звільняти керівників антикорупційних органів більшістю голосів, Україна може втратити безвізовий режим із країнами Євросоюзу.

Про це у своєму Twitter-акаунті написав народний депутат Сергій Лещенко.

Раніше старший директор Penn Biden Center Майк Карпентер заявив, що український уряд може втратити підтримку американської влади у випадку звільнення керівників антикорупційних відомств.

Зазначимо, що проект Закону України № 7362 “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю” поставить антикорупційні органи у залежність від керівництва держави, що означатиме згортання в Україні антикорупційної реформи.

“Крім скорочення допомоги в галузі безпеки зі США, Україна також стикається з можливим переглядом безвізового режиму з ЄС. Він був наданий у результаті розпочатої антикорупційної реформи, яка зараз перебуває під загрозою через клептократичне керівництво України, в тому числі президента Порошенка”, – мовиться у повідомленні Лещенка.

До слова, український нардеп Мустафа Найєм повідомив, що законопроект, який дозволив би народним депутатам звільняти керівників антикорупційних органів більшістю голосів, зняли з порядку денного Верховної Ради.

Джерело Телеканал новини «24»
07.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook