Україна і світ

Україна і Hyperloop підписали угоду про співпрацю

Міністерство інфраструктури України та компанія Hyperloop transportation technologies домовилися про співпрацю у сфері технологій вакуумного поїзда Hyperloop.

Україна і Hyperloop підписали угоду про співпрацю

Відповідний меморандум сьогодні був підписаний Мінінфраструктури та Hyperloop, пише Новое время.

З боку міністерства меморандум підписав міністр інфраструктури Володимир Омелян, від Hyperloop – генеральний директор компанії Дірк Алборн.

– Ми сьогодні підписали меморандум про співпрацю між компанією, яка є найбільшою у світі по розробці технологій Hyperloop – транспорту нового покоління, який дасть світу нечувану швидкість, нечувані можливості і нечувані технології. Одним з підсумків цього візиту є наш чіткий намір спільно працювати над розробкою цих технологій, – сказав Володимир Омелян.

Україна і Hyperloop підписали угоду про співпрацю

Володимир Омелян додав, що сподівається на відкриття найближчим часом RND-центру і дата-центру в Україні, який буде займатися не тільки технологією Hyperloop, а й новими матеріалами, новими складовими компонентами сучасних транспортних можливостей світу.

Меморандум передбачає спільну розробку технологій, а також спільний пошук інвесторів цього проекту.

Читайте:

Нова пасажирська капсула Hyperloop One

Криптовалюти небезпечні, Hyperloop безглуздий – Білл Гейтс

Як виглядатиме пасажирська капсула Hyperloop зсередини

За словами міністра, проект повинен бути комерційно успішним. Омелян сподівається на спільну розробку нових типів управління логістикою.

Джерело ФАКТИ. ICTV
14.06.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: