Україна і світ

Убивство чиновника на Сумщині: кваліфікацію статті хочуть змінити

Убивство чиновника на Сумщині: кваліфікацію статті хочуть змінити

Кримінальне провадження про вбивство на полюванні заступника голови Лебединської райдержадміністрації (Сумська область) Івана Легкого можуть перекваліфікувати на іншу статтю.

Про це розповіла прес-секретар прокуратури Сумської області Наталія Науменко, передає УНІАН.

Зокрема вона підтвердила, що участь у полюванні на кабана за ліцензією брали 9 осіб: окрім загиблого ще були його син, представники Українського товариства мисливців та рибалок, приватний підприємець, водій одного із підприємств, пенсіонер, співробітник управління захисту економіки УМВС у Сумській області, а також рядовий прокурор Сумської місцевої прокуратури.

“Поки що не встановлено умисність вбивства. Тому, якщо й надалі не підтверджуватиметься цей факт, то буде змінено кваліфікацію на “вбивство через необережність”. Відтак, особі, яка здійснила цей постріл, загрожує покарання у вигляді обмеження волі терміном від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін”, – зазначила Науменко.

У поліції своєю чергою зазначили, що Легкого було застрелено в потиличну частину голови мисливською кулею. За словами правоохоронців, наразі проводяться всі необхідні експертизи зброї, набоїв тощо.

Раніше поліція відкрила кримінальне провадження за статтею “вбивство”, проте було заявлено, що не виключається вірогідність нещасного випадку.

Нагадаємо, раніше сайт “24” повідомляв, що на Сумщині під час полювання застрелили заступника голови Лебединської районної державної адміністрації Івана Легкого.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close