Україна і світ

У зв’язку з чим має оголошуватися жалоба? – у Кремлі відхрестились від вбитих росіян у Сирії

У зв'язку з чим має оголошуватися жалоба? – у Кремлі відхрестились від вбитих росіян у Сирії

Російська влада продовжує запевняти світ, що нічого не знає про найманців з Росії, яких вбили у Сирії. Також замовчує статус росіян, які раніше воювали проти України на Донбасі, а тепер беруть участь в боях у Сирії.

Про це пише УНІАН.

“Ми в Кремлі не володіємо детальною інформацією, яка дозволила б робити якісь висновки. Не можна виключати, що на території Сирії можуть перебувати громадяни РФ. Вони не належать до Збройних сил РФ – це все, що можна констатувати. Але у будь-якому разі вони залишаються громадянами РФ”, – заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

На питання щодо можливості введення жалоби у зв’язку з загибеллю росіян під час військових дій у Сирії, Пєсков сказав, що не розуміє чому вона має оголошуватись, якщо “немає підтверджених даних”.

Я не зрозумів суті: у зв’язку з чим має оголошуватися жалоба? Нам невідомо про загиблих, тому питання ваше не розуміємо”,
– відказав прес-секретар.

Пєсков закликав не оперувати “недостовірною інформацією” стосовно загибелі російських найманців.

“Ще раз закликаємо все ж таки не керуватися навмисно чи ненавмисно недостовірною інформацією і серйозно підходити до опису таких потенційно важливих епізодів, не бути в полоні у перекручених даних”, – наголосив він.

Разом з тим, у Росії не мають в планах законодавчо обмежити приватні візити своїх громадян до Сирії.

“Жодних законодавчих заборон не практикується. Мені не відомо, щоб вони обговорювалися. Жодних обмежень або законодавчих заборон на такі поїздки немає”, – додав Пєсков.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про здійснений 7 лютого авіаудар коаліції в Сирії, жертвами якого стали близько 200 бійців армії союзників президента країни Башара Асада. За даними джерел, у Сирії загинули також російські найманці “Вагнера”.

Що таке ПВК “Вагнер”? Приватна військова компанія “Вагнера” – російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на стороні Росії. Бійці компанії неодноразово нагороджувались державними нагородами за особистими неопублікованими наказами президента Росії.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close