Україна і світ

У Запорізькій ОДА відбуваються обшуки

У Запорізькій ОДА відбуваються обшуки

Слідчі поліції та оперативники управління захисту економіки прийшли з обшуками в управління капітального будівництва (УКБ) Запорізької облдержадміністрації. Деяким чиновникам УКБ вручені повідомлення про підозри у вчинені злочинів.

Причиною обшуків та звинувачень стали рлозтрати при будівництві дитячого садочка, на який було виділено 3,2 мільйона гривень. Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції у Запорізькій області Олег Золотоноша.

“В результаті спільної роботи оперативників УЗЕ та слідчих поліції, процесуальних керівників прокуратури області, задокументовано злочинну діяльність групи осіб, які діяли за попередньою змовою. Вони підозрюються в розкраданні бюджетних коштів, виділених на будівництво дитячого садка на 140 місць”, – йдеться в повідомленні Золотоноші.

Керівник запорізької поліції виклав фото, на якому зображений “дитячий садочок з труб та швелерів”, на який витратили 3,2 мільйона гривень.

У Запорізькій ОДА відбуваються обшуки

Садочок за 3,2 мільйона гривень

Поруч Золотоноша опублікував ще одну фотографію – казарми Нацполіції, на яку витратили 3,6 мільйона гривень, включно з внутрішніми роботами.

У Запорізькій ОДА відбуваються обшуки

Казарма Нацполіції за 3,6 мільйона гривень

Джерело Телеканал новини «24»
07.03.2018