Україна і світ

У Європі не повинні давати політичного притулку таким, як Гужва та Портнов

У Європі не повинні давати політичного притулку таким, як Гужва та Портнов

Політичний притулок нашим втікачам типу Гужви або Портнова дають в цивілізованих країнах Європи.

З цим в них поки що жодних проблем не виникає.

Це свідчить про те, що наша діюча державна система не просто не може, або не хоче нічого зробити зі своїми ворогами, які підпилюють її із середини. А ще й про те, що ми не можем навіть повноцінно довести і показати цивілізованому світу, що ці вороги є його ворогами.

Вони працюють на Росію в її інформаційній війні з усім світом. Але політичного притулку такі, як Гужва, в Росії просити не хочуть. Бо їм його надають у тому світі, який вони намагаються знищити.

В першу чергу в тому є наша провина. Бо ми так і не спромоглися пояснити Європі, переконати її в тому, що загрозою є Росія. Що воювати прийдеться, як завжди, з Росією.

І якщо ми не витримаємо, наступною ж чергою воювати одразу прийдеться також і усім їм. В ідеалі персонажі типу Гужви мали б не тікати з України, а посидіти хоча б декілька років в українській тюрмі.

При трошки гіршому раскладі останнім пристанищем для них, як для Віктора Януковича має ставати Російська Федерація. Адже в таких персонажів немає жодного морального права перебувати в якійсь іншій країні, окрім тієї, на боці якої вони ведуть інформаційну війну.

Не має бути і фізичної можливості на те. Тому що в самій Європі вони будуть ще ефективніше розповідати Європі про нас свою російську брехню.

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018

Facebook
Close