Україна і світ

У Харкові затримали фінансиста терористів, який є “депутатом” у Горлівці

У Харкові затримали фінансиста терористів, який є "депутатом" у Горлівці

Підприємця, який є власником однієї з найбільших мереж продуктових маркетів на тимчасово окупованій території Донеччини, затримали у Харкові. Спецслужби звинувачують його у фінансуванні бойовиків.

Як повідомили у СБУ, комерсант налагодив механізм постачання продуктів харчування та тютюнових виробів з території РФ. Частина продукції напряму йшла на потреби незаконних збройних формувань бойовиків.

Окрім того, затриманий виявився “діючим депутатом” Горлівської міської ради, входив до десятки найбільших платників податків до «бюджету» псевдореспубліки.

Затримали його у Харкові, куди поплічник окупантів приїхав у особистих справах.

У Харкові затримали фінансиста терористів, який є "депутатом" у Горлівці

Затримання горлівського “бізнесмена” у Харкові

“Під час обшуків у харківській квартирі підприємця та місцями проживання його родичів правоохоронці вилучили документацію та електронні носії інформації із доказами фінансування терористів. У ділка також виявлено п’ятдесят тисяч доларів США, сто п’ятдесят тисяч гривень та банківські картки, на яких зберігаються кошти отримані від незаконної діяльності”, – повідомили у СБУ.

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину.

Джерело Телеканал новини «24»
12.03.2018