Новини Чернігова

У вшануванні пам’яті Героїв Крут взяло участь понад 3 тисячі людей

У вшануванні пам’яті Героїв Крут взяло участь понад 3 тисячі людей

28- 29 січня на Чернігівщині вшановували подвиг кількасот студентів, ліцеїстів і вільного козацтва, які ціною власного життя затримали просування 4-тисячної російсько-більшовицької армії на Київ у 1918 році.

Для участі в пам'ятних заходах на Чернігівщину прибули гості з усіх куточків України – можновладці, народні депутати, представники політичних партій, бійці АТО та патріотичні сили.

Загалом у масових заходах безпосередньо на території меморіального комплексу, спорудженого в пам'ять про подвиг Героїв Крут, протягом двох днів взяли участь понад трьох тисяч громадян.

Про це Високому Валу повідомили у прес-службі поліції Чернігівщини.

Охорону публічного порядку біля самого пам'ятника та на прилеглій до комплексу чималій території здійснювали 300 правоохоронців з Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, територіальних відділів поліції та Національної гвардії.

Територія меморіального комплексу напередодні була ретельно обстежена вибухотехніками та взята під посилену охорону поліції. Жодних правопорушень або спроб їх скоїти зафіксовано не було.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.01.2018

Facebook