Україна і світ

У Верховній Раді обговорюють прес-конференцію Порошенка та заяву Гройсмана про вибори

У Раді обговорюють раптове бажання Петра Порошенка дати прес-конференцію. А також заяву його ставленика і земляка Володимира Гройсмана йти на парламентські вибори.

Про це у прямому ефірі, перебуваючи у Верховній Раді, розповіла кореспондент 24 Каналу Анастасія Кримова.

Прес-конференція Петра Порошенка викликала неабиякий резонанс у кулуарах Верховної Ради. Народні депутати обговорюють цю подію. Вважають, що конференція – необхідна. Адже до гаранта накопичилося чимало запитань. Наприклад, Ігор Лапін, народний депутат “Народного фронту”, вже підготував одне з них. Його цікавить, чому президентський законопроект про Антикорупційний суд йде в розріз з європейськими рекомендаціями.

На півгодини раніше за президента на прес-конференцію у Верховній Раді вийде прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Останнім часом в українському політикумі ширяться чутки, що Володимир Гройсман відмежувався від Петра Порошенка на користь Арсенія Яценюка.

Пан Гройсман є самостійною фігурою. Потенційно, він може створити свою партію та команду, і йти на вибори. Дочекаємось, які будуть перемовини. Я так розумію, що зараз вони йтимуть в різних площинах, що стосується і Арсенія Яценюка, і пана Авакова, і пана Турчинова, який зайняв, я так розумію, повністю пропрезидентську позицію. Але що стосується Гройсмана – чому ні? Він завжди може створити свою команду. Я думаю, що зараз в його ситуації – це оптимальний варіант,
– стверджує Мустафа Найєм, народний депутат від БПП.

То ж з ким піде Володимир Гройсман на чергові парламентські вибори, ми зможемо дізнатись лише під час прес-конференції. І лише, якщо прем’єр-міністр зізнається і розкаже нам всі свої секрети.

Нагадаємо: 27 лютого 2018 року Володимир Гройсман заявив, що готовий йти на чергові парламентські вибори.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018