У Тіллерсона є “секретний план” щодо покращення стосунків з Росією, – BuzzFeed

У Тіллерсона є “секретний план” щодо покращення стосунків з Росією, – BuzzFeed

Джерело Телеканал новини «24»

Держсекретар США Рекс Тіллерсон розробив документ, який сприятиме налагодженню конструктивних відносин між Москвою та Вашингтоном.
Цей “секретний план”, як називає його видання BuzzFeed, налічує широкий спектр геополітичних цілей, які є цікавими як для США, так і для Росії.
У цьому плані є три пункти.
У першому пропонується переконати Москву відмовитися від “агресивних дій” проти Сполучених Штатів. Другий окреслює питання, які стосуються стратегічних інтересів США. А саме – Тіллерсон хоче, щоб Москва відмовилася від розвитку торговельних зв’язків із Північною Кореєю, йдеться далі. У третьому блоці плану Тіллерсон акцентує на важливості підтримки “стратегічної стабільності” з Росією, – коментують автори статті.
Термін цієї “стратегічної стабільності” невизначений, і за ним ховається безліч довгострокових геополітичних цілей, важливих для обох країн, розмірковують журналісти.
“Секретний документ” Тіллерсона вже викликав занепокоєння у союзників США, адже вони досі не впевнені, чи Трамп, незважаючи на обіцянки, “стримуватиме Росію і зміцнюватиме НАТО”, зазначається у публікації.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017