Україна і світ

У Росії визначили долю скандальної Самойлової щодо Євробачення

У Росії визначили долю скандальної Самойлової щодо Євробачення

Співачка з інвалідністю Юлія Самойлова все ж візьме участь у Євробаченні, яке відбудеться у травні 2018 року у португальському Ліссабоні. У 2017 році виконавиці заборонили виступати на європейському пісенному конкурсі, що відбувався у Києві.

Як повідомляється на офіційному сайті Євробачення, російський “Первый канал” підтвердив, що Юлія Самойлова представлятиме Росію на Євробаченні-2018.

Зазначається, що Самойлова вже розпочала підготовку до конкурсу, а пісню, з якою вона виступатиме, буде оприлюднено найближчими тижнями.

Зауважимо, що Самойлова народилася у 1989 році в Ухті. Свого часу співачка була фіналісткою “Х-фактора” та здобувала премію “Золота зірка Алли”, яку народна артистка СРСР Алла Пугачова присуджує щороку як молодим, так і визнаним музикантам. Також брала участь у церемонії відкриття Зимових Паралімпійських Ігор 2014 в Сочі з піснею “Разом”.

Дівчина з дитинства пересувається на інвалідному візку та має першу групу інвалідності.

Росія бере участь у Євробаченні з 1994 року.

Нагадаємо, Юлія Самойлова повинна була представляти Росію на Євробаченні-2017, проте співачці заборонили в’їзд на територію України через незаконний перетин кордону окупованого Криму. Згодом Росія відмовилася прийняти умови щодо участі у музичному конкурсі (щоб її представляла не Самойлова, а інший виконавець) та у підсумку проігнорувала Євробачення-2017.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close