Україна і світ

У Росії спроектували хід імовірної війни

У Росії спроектували хід імовірної війни

У Росії переконують, що під час ядерної війни проти неї супротивник здебільшого не використовуватиме зброю масового знищення. Крім того, фахівці пропонують відмовитися від практики масової евакуації населення у воєнний час.

Про це йдеться у науково-методичній праці від МНС Росії.

Так, експерти відомства зазначають, що у сучасній війні головними об’єктами, по яким будуть завдаватися удари, стануть критично важливі об’єкти, пункти управління, інформаційні центри та об’єкти життєзабезпечення населення.

“Під час прогнозування обстановки як вихідне положення приймається, що цілеспрямовані удари щодо знищення мирного населення Російської Федерації потенційним противником не завдаються. Застосування зброї масового ураження, в тому числі ядерної, є малоймовірним”, – підкреслюється у в розділі “Можливі масштаби та характер наслідків після нападу противника”.

На думку надзвичайників, масову евакуацію населення слід здіснювати лише з небезпечних зон впливу вторинних вразливих факторів: радіоактивних і хімічних заражень, затоплень, пожеж тощо.

Також рятувальники відзначили, що головними небезпеками для населення можуть стати не вразливі фактори ядерної зброї, а вторинні фактори техногенних аварій, які виникають під час локального ураження небезпечних об’єктів.

“Прогнозування обстановки здійснюється за найбільш ймовірним сценарієм військового конфлікту із застосуванням звичайних сучасних засобів ураження і дій диверсійно-розвідувальних підрозділів”, – додають автори матеріалу.

Джерело Телеканал новини «24»
10.02.2018

Facebook
Close