Україна і світ

У Росії придумали свою відповідь на “кремлівську доповідь”

У Росії придумали свою відповідь на "кремлівську доповідь"

Тимчасово створена комісія Ради Федерації щодо запобігання втручання у внутрішні справи Росії розробляє свою відповідь на так звану “кремлівську доповідь”, опубліковану Міністерством фінансів США.

Про це з посиланням на співавтора відповідного законопроекту Людмилу Бокову передає РБК.

За словами чиновниці, мова йде про документ, який повинен визначити поняття втручання в суверенітет країни.

Існує безліч фактів втручання іноземних держав у внутрішні справи нашої країни. Висуваючи законодавчі ініціативи, ми виходимо з позиції дзеркальності заходів, які спрямовані на протидію зовнішньому втручанню,
– заявила Бокова.

Вона зазначила, що одним із таких заходів стане закріплення в законі понять “суверенітет” і “втручання в суверенітет Росії”.

Інший член комісії Борис Надєждін пояснив, що “втручанням у внутрішні справи” російські сенатори мають намір назвати “незаконні спроби вплинути на рішення державних органів, які не базуються на міжнародному праві і міжнародних договорах”.

Ще однією ознакою “втручання” буде прагнення “порушити природний хід політичного процесу в країні”.

“Що загрожує цьому повновладдю (суверенітету), є незаконним і має на меті порушити хід політичного процесу, те і є втручанням”, – заявив Надєждін.

Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану “кремлівську доповідь”. До списку увійшли наближені до Володимира Путіна російські чиновники і бізнесмени. У список потрапили 210 імен – 114 чиновників і 96 бізнесменів. Це список російських посадових осіб, політиків і олігархів з аналізом їхніх зв’язків з президентом Володимиром Путіним і правлячою елітою.

Джерело Телеканал новини «24»
31.01.2018

Facebook
Close