Україна і світ

У Росії екс-депутат жорстоко побив відомого музиканта DJ Smash: фото та відео

У Росії екс-депутат жорстоко побив відомого музиканта DJ Smash: фото та відео

Екс-депутат пермських законодавчих зборів від партії “Єдина Росія” Олександр Телепнєв побив у нічному клубі популярного російського музиканта і продюсера Андрія Ширмана, більш відомого як DJ Smash.

Про це розповів російський репер Тіматі у своєму Instagram.

За його словами, конфлікт між діджеєм і політиком стався в одному з нічних клубів Пермі. Так, один із відвідувачів клубу, що знаходився там разом з екс-депутатом, підійшов до музиканта біля бару та попросив дозволу сфотографуватися. Після відмови музиканта, чоловік відтягнув його від бару й, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, побачив бити його.

Під час бійки друг політика зламав щелепу DJ Smash, завдав йому черепно-мозкові травми, а потім разом з політиком били артиста ногами. Також, за словами Тіматі, Телепнєв має навички рукопашного бою та звання Майстра спорту.

Після бійки DJ Smash звернувся за медичною допомогою до травмпункту, де фахівці зафіксували побої і поставили діагноз “відкритий перелом щелепи”.

Говорити не можу. Щелепу “склали”. Будуть перевіряти, що з мозком. Тут зламана кістка, вже поставили пластину. Сказали, що з нею до кінця життя треба буде ходити,
– розповів DJ Smash.

У Росії екс-депутат жорстоко побив відомого музиканта DJ Smash: фото та відео
У Росії екс-депутат побив ​DJ Smash

У Росії екс-депутат жорстоко побив відомого музиканта DJ Smash: фото та відео
Екс-депутат Телепнєв побив відомого діджея

‼️Телепнев Александр Александрович (депутат по Пермскому краю, так же глава Пермского ММА и мастер спорта по рукопашному бою) в субботу утром, вдвоём со своим трусливым дружком (в группе лиц) будучи в не трезвом состоянии (о чем уже свидетельствуют как минимум 15чел) в ночном клубе «Дом Культуры» сломал челюсть, и нанёс черепно-мозговые травмы, на чем не остановился и добил вдвоём ногами моего друга и коллегу @djsmash за то, внимание: что он отказался сделать фото на память !!! Так вот ПЕТУШОК ты ё****ый, ты же профессионал ?! А развалил парня, который не то что драться не умеет, а тяжелее диджейской сумки в руках ничего не держал, ещё и добил вдвоем ногами !!! Я зачем все это пишу, не с целью из себя правозащитника строить, просто хочу что бы жители замечательного города Пермь (который прославляет на всю страну @djsmash являясь успешным артистом) знали какой гнилой ПИДАРАСТ живёт у них в городе. Что бы в Москве обратили внимание на члена, региональной партии, что бы может быть губернатор Пермского края – Решетников Максим Геннадьевич прочитал это и дал соответствующие поручения правоохранительным органам. Мне жаль, что не я там оказался в ту ночь. Но ничего, мир круглый, все возвращается, в следующий раз и ТЫ «депутат» можешь оказаться в сложной ситуации.

A post shared by Black Star (@timatiofficial) on

Водночас, сам Олександр Телепнєв заявив, що інформація про побиття відомого діджея є брехнею, про що він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Днями відвідав клуб “Будинок культури”, де зустрів відомого діджея Smash. Дуже добре ставлюся до нього і його творчості. Зробив пару селфі. Сьогодні дізнався, що про мене в ЗМІ з’явилася дискредитуюча інформація, все брехня!” – прокоментував інцидент депутат.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close