Україна і світ

У Путіна зробили чергову заяву щодо участі Москви в мінських угодах

У Путіна зробили чергову заяву щодо участі Москви в мінських угодах

Москва була й залишається прихильником і гарантом Мінських домовленостей з урегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков на прес-конференції, передає “РИА Новости”.

Ви знаєте, що Москва була й залишається стороною-гарантом, прихильником ідеї повної реалізації Мінських домовленостей. На жаль, у річницю підписання нам мало чим можна похвалитися,
– сказав він.

Водночас на запитання журналістів, чи є можливість того, щоб у Києві та Москві ситуацію на Донбасі однаково трактували, Пєсков відповів, що це вторинне питання.

“Як у столицях трактують і називають конфлікт, це, скоріше, вторинне. Первинно – наскільки столиці готові реалізовувати і сприяти реалізації Мінських домовленостей”, – сказав речник Путіна.

Нагадаємо, раніше президент Франції Еммануель Макрон після розмови з президентом Росії Володимиром Путіним висловив думку, що реалізація мінських угод зайшла в глухий кут.

Що таке мінські угоди? Це комплекс заходів, узгоджений на саміті в Мінську 11-12 лютого 2015 року лідерами Німеччини, Франції, України та Росії у форматі “нормандської четвірки” і підписаний контактною групою, що складається з представників Росії, України, представників самопроголошених республік з метою деескалації збройного конфлікту на сході України. Домовленості складаються з безпекового і політичного блоків. Перші два пункти передбачають припинення вогню і відведення важкого озброєння сторонами конфлікту.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close