Новини Чернігова

У Прилуках невідомі жорстоко вбивають собак

У Прилуках невідомі жорстоко вбивають собак

У Прилуках є значна кількість безпритульних та бродячих тварин.

Але створити офіційний притулок для їх утримання та стерилізації, згідно вимог чинного законодавства, для міста дуже дорого, повідомляє Рriluki.city.

Тому долею безпритульних тварин у Прилуках опікується Громадська організація «Прилуцьке товариство захисту тварин». І це навіть не притулок, це – реабілітаційний центр для кволих, стареньких тварин та тварин-інвалідів.

Реабілітаційний центр знаходиться в приватному секторі, тому таке сусідство часто завдає клопотів мешканцям прилеглих дворів, але більш підходящого та зручного місця влада поки що запропонувати не може.

У Центрі на даний час знаходиться близько 20 собак. Вони живуть у будах, прив’язані цепками, але гавкіт заважає людям.

Територія реабілітаційного центру не обгороджена парканом (ГО просто не має на це коштів), будь-хто може зайти, й останнім часом це стало причиною низки трагічних випадків.

Упродовж останніх 10 днів задушили або ж забили на смерть декількох тварин.

Волонтери Центру скаржаться, що дехто з сусідів давно погрожував розправою над тваринами. Але напевне стверджувати нічого не можна. Як то кажуть, «не спійманий – не злодій».

Але факт залишається фактом, хтось навмисне вбиває тварин своїми руками, чи то натравлюючи для відпрацювання техніки бійцівських собак. Тіло останньої жертви було знайдене з численними рваними ранами. Це був повністю сліпий старенький пес. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook