Україна і світ

У Польщі жорстоко розправились із футбольним фанатом

У Польщі жорстоко розправились із футбольним фанатом

Прихильник футбольної команди “Краковія” став жертвою жорстокого нападу озброєних людей.

Про це повідомило польське видання Na Temat.

Трагедія сталась 30 січня в Кракові на вулиці Теліги. Невідомі з ножами, сокирами та мачете напали на 18-річного футбольного вболівальника. Наразі правоохоронці не розголошують прізвища потерпілого, вказуючи, що хлопця звали Мілошем.

За попередніми даними польської поліції, напад був спланований, бо зловмисники завчасно одягли балаклави. Мілош намагався втекти, навіть прикривався перехожою, однак вбивці відштовхнули жінку та накинулись зі зброєю на потерпілого.

Відомо, що вболівальники краківської футбольної команди спробували врятувати Мілоша, однак від отриманих травм хлопець помер у шпиталі.

Правоохоронці припускають, що причиною нападу могло бути звичайне хуліганство, яке в ході злочину перетворилось у вбивство. Наразі слідчі встановлюють, хто скоїв злочин. Водночас батько Мілоша звернувся до очевидців, щоб ті допомогли ідентифікувати вбивць та сприяли слідству.

Мілош, на жаль, помер сьогодні о 7:15. Лікарі боролися за його життя упродовж дня… Звертаюсь з проханням до вболівальників та друзів вимагати справедливості, бо прихильники футболу можуть знов постраждати!
– зазначив батько вбитого.

Звернення батька Мілоша до очевидців трагедії

У Польщі жорстоко розправились із футбольним фанатом

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018

Facebook
Close