Україна і світ

У нього корупція живе в кабінеті, вона у нього в голові, – Саакашвілі про виступ Порошенка

У нього корупція живе в кабінеті, вона у нього в голові, – Саакашвілі про виступ Порошенка

Сьогодні, 28 лютого, під час прес-конференції Президент України Петро Порошенко відповів на запитання журналістів, що стосувалося видворення Міхеїла Саакашвілі з України. Гарант сказав, що екс-губернатор Одеської області не виправдав його довіри.

Лідер “Руху Нових сил” Міхеїл Саакашвілі відреагував в Facebook на заяву Президента України Петра Порошенка, зроблену на прес-конференції 28 лютого.

Порошенко під час виступу на прес-конференції на питання, що стосувалося Саакашвілі, відповів, що той не виправдав його довіри. Саакашвілі заявив, що “Президент, м’яко кажучи, сказав неправду”.

“Він мене запросив так, як запрошують бойового генерала воювати на фронт, а потім хочуть, щоб він став весільним генералом і вимовляв тости. Він мене запросив для піару, щоб покрасуватися перед українцями і перед іноземцями. Але насправді він блокував всі наші починання”, – пояснив Саакашвілі.

А також сказав, що у нього із Порошенком різні світогляди.

Різниця не втому, що у мене є особистий конфлікт з Порошенко, ні. Різниця в тому, що у нас конфлікт світоглядів. Для нього президентство – це можливість заробити додаткові мільярди і закріпити свій клан. Для мене – це була можливість служити народу, покращувати життя народу. У нього корупція живе в кабінеті, у нього вона в голові. Вимагати від нього боротися з корупцією це те саме, що вмовляти бджіл не любити мед,
– Саакашвілі.

Міхо прокоментував і слова Порошенка, що всі дії з його видворення з України було зроблені законно.

“У якій нормальній країні ви бачили щоб людину тягали за волося, душили у літаку, який кружляв 1,5 години над містом, позбавляли громадянства через підроблені підписи”, – сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, 12 лютого працівники ДПСУ увірвалися до ресторану “Сулугуні” в Києві, затримали там Саакашвілі і відправили його чартерним літаком у Варшаву. У ДПСУ пояснили, що Саакашвілі перебував в Україні незаконно, тож його відправили в країну, звідки він нелегально прибув.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018