Місто і регіон

У Ніжинському районі впіймали порушників правил полювання

У Ніжинському районі впіймали порушників правил полюванняПід час спільного рейду представників ветеранської організації «Спілка ветеранів війни з Росією», екологів та лісової охорони ДП «Ніжинське лісове господарство» у Ніжинському районі впіймали порушників правил полювання.

Про це повідомляє ДП “Ніжинське лісове господарство”.

Сезон на копитних відкриють тільки завтра, а в лісі вже чути постріли.

Коли лісовій охороні повідомили, що бачили в лісі людей зі зброєю, ті одразу ж виїхали на місце. На поміч покликали ветеранів АТО та еко-активістів.

Браконьєрів бачили поблизу села Черняхівка Ніжинського району, в урочищі Луки – на відтворювальній ділянці, де в принципі полювати заборонено взагалі.

За словами інженера з охорони та захисту лісу ДП «Ніжинське лісове господарство» Володимира Яковенка, вони вигнали порушників із лісу і ті потрапили прямісінько до рук бійців.

«Всього порушників було троє, але двоє з них встигли сховати зброю, – каже лісовий охоронець. – У одного знайшли зброю і перепілку, але пташка вилетіла, як тільки відкрили сумку».

Представники лісової охорони вручили громадянину постанову про порушення правил полювання. Його визнано винним і він вже оплатив штраф у розмірі 1020 гривень.

Це максимальний штраф, передбачений ч. 1. статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Охоронці лісу та активісти відзначають, що відповідальність за браконьєрство треба посилювати, оскільки штрафи не особливо відлякують любителів нелегального полювання. Тож, конче потрібні зміни до кримінального кодексу в частині посилення відповідальності за браконьєрство.

newvv.net

Джерело: Уездные новости
01.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook