Місто і регіон

У ніжинському дитячому садочку займаються теренкуром

Ласкаво просимо до нас на «Теренкур», у дитячий садок №15 «Росинка»

У сучасній медицині практикується величезна кількість терапевтичних методик і теренкур – одна з них. Незважаючи на незнайоме назва — теренкур, що це таке, знає кожен. Це ходьба по гористій місцевості. Теренкур — поняття комплексне, але в його основі закладена, грамотно розроблена спеціалістами, саме лікувальна ходьба, а додатковий терапевтичний ефект роблять кліматотерапія, ландшафтотерапія, аеротерапія. Займаючись теренкуром, людина може відчутно поліпшити своє самопочуття, настрій і стан здоров’я в цілому.

Літо –найкращий час для тривалого перебування на свіжому повітрі, невеликих мандрівок, занять йогою, під час яких діти оздоровлюються, активно відпочивають.

У ніжинському дитячому садочку займаються теренкуром

Ігровою програмою «Теренкур» наші діти та вихователі захоплюються уже давно. Трущенкова Олена Анатоліївна кожного разу, коли використовує у своїй роботі «Теренкур», доповнює цю програму власними цікавими знахідками. На цей раз діти познайомилися, крім лікувальної ходьби та пейзажетерапії, ще й з елементами йоги. Та для того, щоб лікування було цікавим, гра «Теренкур» не може обійтися без веселого настрою. Тож, запасайтеся ним та давайте займатися оздоровленням разом.

 Візьмемо від літа все найприємніше!

У ніжинському дитячому садочку займаються теренкуром У ніжинському дитячому садочку займаються теренкуром У ніжинському дитячому садочку займаються теренкуром

Джерело: nizhynnews

Джерело: Уездные новости
20.07.2018

ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: