Місто і регіон

У Ніжині встановили автономні ліхтарі

У Ніжині встановили автономні ліхтаріВперше у нашому місті з’явилися ліхтарі, що працюють на енергії сонця. Тенденція до енергозберігальних технологій у Ніжині реалізується все активніше.

Днями за адресою Московська, 20 встановили сучасні автономні ліхтарі, що, без перебільшення, прикрасили фасад сірої будівлі і зовсім не потребують під’єднання до електромережі. Не всі ніжинці знають, що новеньке освітлення працює за допомогою сонячних батарей, розміщених на даху будинку.

Ліхтарі на сонячних батареях – один з інфраструктурних пріоритетів народного депутата України Олександра Кодоли.

У Ніжині встановили автономні ліхтарі– За його сприяння з держбюджету були виділені кошти на встановлення автономних світлодіодних світильників у Ніжині, – наголошує помічник народного депутата Тамара Стратілат. – Незважаючи на те, що дні випадають похмурі, енергію нечастого сонячного світла модерні батареї все ж дбайливо накопичують на службу ніжинцям.

Ліхтарі вже випробували – у нічний час доби вони світять, навіть, краще, ніж вже звичні лампи розжарювання. Міське управління житлово-комунального господарства таким оновленням радіє, адже нове освітлення економитиме кошти міського бюджету.

До слова, автономні світлодіодні лампи планують закупити і для сіл ніжинського району, де проблема освітлення у темну пору доби часто є не вирішеною.

Джерело: Уездные новости
07.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook