Новини Чернігова

У Ніжині відбувся Осінній благодійний бал

У Ніжині відбувся Осінній благодійний бал

Із нагоди Міжнародного дня студентів у Ніжинському агротехнічному інституті пройшов перший благодійний Осінній бал. Цікава ідея Студентської ради знайшла своє успішне втілення саме в цей святковий день.

Основним музичним гостем став гурт «Бряц-бенд», що завітав до Ніжина вдруге, спеціально на запрошення організаторів. Тож на всіх учасників чекав феєричний живий музичний супровід: від класики до світових хітів, адже все-таки наш бал – студентський.

Звісно, бал традиційно розпочався вальсом, було танго, були й сольні виступи чарівних солістів, дует скрипалів у складі вчителів Ніжинської дитячої музичної школи. А також фуршет, розіграш подарунків, обрання Короля і Королеви Осіннього балу. Цей момент став особливо ніжним і вражаючим. Обрати було настільки складно, що організатори вирішили обрати одразу дві пари: два покоління (молода пара і сивочоле подружжя) переплелися в цьому нагородженні – і це не могло не вразити.

Зібрані кошти, а це близько чотирьох тисяч гривень, студенти віддадуть на допомогу малозабезпеченим сім’ям Ніжина та Ніжинського району.

20.11.2017
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook