Місто і регіон

У Ніжині відбувся футбольний матч чемпіонату Чернігівської області серед аматорських команд. Фото

8 липня у Ніжині відбувся футбольний матч 8-го туру чемпіонату Чернігівської області у вищій лізі серед аматорських команд. У матчі зійшлися «ДЮСШ-Динамо» (Ніжин) та «Десна-2» (Чернігів).

Рахунок відкрили гості на 15-й хвилині: гол забив Олександр Пастернак.
Господарі ж не змусили довго чекати і на 20-й хвилині відповіли голом Максима Козловского. З рахунком 1:1 закінчився перший тайм матчу.
Другий тайм розпочався зі змін у складі Ніжинської команди. На заміну вийшов Владислав Ярешко, котрий на 56-й хвилині забив другий гол у ворота «Десни-2». На 79-й хвилині переможний гол забив Іван Дорошенко з команди «ДЮСШ-Динамо».
Матч закінчився тріумфальною перемогою команди «ДЮСШ-Динамо» (Ніжин) з рахунком 3:1.