Місто і регіон

У Ніжині оновився черговий комп’ютерний клас

У Ніжині оновився черговий комп’ютерний класЗавдяки народному депутату України Олександру Кодолі у Ніжині оновився ще один шкільний комп’ютерний клас. Сім новеньких ноутбуків було закуплено для школи №13, розташованій на околиці Ніжина – мікрорайоні Фрунзівка А найближчим часом оновиться також і актовий зал школи. За ініціативи депутата цьогоріч школі виділено на закупівлю комп’ютерної техніки та вбрання сцени 100 тисяч гривень з фонду соціально-економічного розвитку.

Під час робочої поїздки до Ніжина минулого тижня Олександр Кодола завітав до ЗОШ № 13, де взяв участь у відкритті оновленого класу. До непересічної події приєдналися і члени його ніжинської команди, а також заступник міського голови Григорій Олійник та депутати, котрі у міськраді представляють депутатську групу «Фрунзівка».

Це не перший візит депутата в школу на Фрунзівку.

– З тринадцятою школою ми знайомі вже чимало часу і відвідуємо не вперше. Ще в липні цього року в рамках робочої зустрічі визначили основні завдання нашої спільної роботи. І сьогодні вже через декілька місяців ми маємо результати. Надзвичайно приємно, що сьогодні є можливість залучати з бюджету кошти на користь дітей, Адже підтримка освіти завжди має бути в пріоритеті, незважаючи на те школа віддалена, чи центральна. Впевнений це не остання наша зустріч», — підкреслив депутат під час зустрічі у школі.

Олександр Кодола також подякував Ніжинській міській раді та депутатам, які представляють Фрунзівку, за допомогу у проведенні ремонту у оновленому класі та закупівлю новеньких меблів для нього.

Завдяки об’єднаню зусиль нардепа, міської влади і небайдужих громадян тепер у школі з’явилися можливості для повноцінного навчання учнів комп’ютерній грамотності. Тим більше такий подарунок вдвічі приємний, адже скоро школа святкуватиме столітній ювілей. До речі, перший заступник міського голови Григорій Олійник, також додав приємну новину, за його словами зараз міська влада працює, над можливістю оснащення навчальних закладів широкополосним каналом Інтернет.

Нагадаємо, що народний депутат України Олександр Кодола на підтримку закладів  освіти свого виборчого округу цього року залучив понад 9 мільйонів гривень. З них 4,2 мільйони гривень виділено на підтримку та ремонт навчальних закладів Ніжина.

Зокрема для зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти міста Ніжина ще влітку за наполягання депутата з державного бюджету було виділено 1,1 мільйона гривень, з яких відповідно до звернень освітян, які надійшли у громадську приймальню нардепа, виділено: на закупівлю меблів (173 тис. грн.), комп`ютерів (270 тис. грн.), ноутбуків (219 тис. грн.), проекторів (123 тис. грн.), іншого технічного обладнання , а саме: принтерів, телевізорів, звукових систем та іншого на суму 266 тис. грн. Ще частина обладнання та меблів сьогодні проходить процедуру прозорих закупівель управлінням освіти міської ради.

Джерело: Уездные новости
04.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook