Місто і регіон

У Ніжині медпрацівників привітали з професійним святом

Кожної третьої неділі червня медичних працівників прийнято вітати з професійним святом — Днем Медика. Цьогоріч ця урочистість припадає на 18 червня.

Сьогодні, 16 червня, ніжинських медпрацівників уже встигли привітати у драматичному театрі ім. М. Коцюбинського. На гостей свята чекали подяки та грамоти від міськвиконкому — нагороджували міський голова Анатолій Лінник та секретар міської ради Валерій Салогуб, Міністерства Охорони Здоров’я, лікарських установ міста — вітали головний лікар ЦМЛ Олександр Костирко та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Калініченко, а також від Олександра Кодоли. На жаль сам нардеп відвідати свято не зміг, від його імені ніжинських медиків вітав його помічник, депутат міської ради Максим Білоусенко.

Анатолій Лінник у своєму вітальному слові наголосив, що цього року ніжинські медичні працівники отримають привітання не лише у вигляді грамот та квітів, але й премію розміром 50% від посадового окладу. Крім цього, міський голова пообіцяв сприяти створенню та поліпшенню для них умов праці.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close