Україна і світ

У МОК підтвердили участь Бйорндалена в Олімпіаді в якості тренера

У МОК підтвердили участь Бйорндалена в Олімпіаді в якості тренера

Норвежський біатлоніст Уле Ейнар Бйорндален поїде до Пхьончхану у складі тренерського штабу Білорусі. Міжнародний олімпійський комітет задовільнив відповідну заявку Білоруської федерації біатлону.

Про це повідомляє Meduza.

Варто зазначити, що Бйорндален – чоловік білоруської біатлоністки Дарії Домрачевої. Раніше генеральний секретар Білоруської федерації біатлону Анатолій Стромський зауважив, що норвежця запросили до тренерського штабу, перш за все, заради Домрачевої, “аби вона відчувала себе психологічно комфортно”.

Вже можна офіційно говорити, що Уле Ейнар Бйорндален відправиться на Олімпіаду в якості тренера національної збірної Білорусі. Його функції визначать дещо пізніше,
– заявила прес-секретар Білоруської федерації біатлону Вікторія Тарасевич.

Нагадаємо, восьмиразового олімпійського чемпіона – легендарного норвезького біатлоніста Уле Ейнара Бйорндалена не допустили до участі в Олімпійських іграх 2018 у південнокорейському Пхенчхані. Через низькі результати, які 44-річний біатлоніст показував у поточному сезоні, він не потрапив у склад норвезької чоловічої збірної на Олімпіаду-2018.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close