Новини Чернігова

У міській раді дали відповідь на петицію щодо заборони проїзду для пенсіонерів в час пік

У міській раді дали відповідь на петицію щодо заборони проїзду для пенсіонерів в час пік

Чернігівська міська рада відповіла на петицію, щоб зробити платним проїзд для пенсіонерів в громадському транспорті з 7 до 9 години ранку та з 5 до 7 години вечора.

Автор звернення Тетяна Коломайко зазначала:

«Я вважаю, що працюючий пенсіонер зможе оплатити проїзд на роботу і з роботи, а не працюючий — може безкоштовно кататись в інший час», – зауважила жінка.

Начальник управління транспорту та зв’язку Юрій Горбань дав відповідь на цю електронну петицію:

«Чернігівська міська рада, як орган місцевого самоврядування, і її посадові особи, відповідно до Конституції України, зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Заборона пільгового проїзду для пенсіонерів у громадському транспорті в період з 7:00 до 9:00 та з 17:00 до 19:00 години, є обмеженням реалізації громадянами України своїх прав і порушенням законодавства України. Безпідставна відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно із Законом. Таким чином, на даний час Чернігівська міська рада, як орган місцевого самоврядування, позбавлена повноважень вирішити питання, порушені в електронній петиції, однак, в разі внесення відповідних змін до діючого законодавства України, ваші пропозиції будуть розглянуті, та по можливості враховані», – йдеться у відповіді на звернення.

Нагадаємо, петицію підписали 327 осіб з 250 необхідних.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook